Name:
Password:
Free guest access

Send a comment to editor

Rēzeknē notiks NATO un Latvijas drošībai veltīta diskusija
Your name:
E-mail:
Comment:
Security Code:
To refresh the security code, click on it
Enter the code here:

  Rēzeknē notiks NATO un Latvijas drošībai veltīta diskusija

  Rīga, 21.apr., LETA. Šodien Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Latvijas drošībai un NATO veltīta diskusija, aģentūru LETA informēja akadēmijā.

  Pasākumā Saeimas frakciju deputāti Ojārs Ēriks Kalniņš (V), Jānis Tutins (S), Jānis Ruks (LRA), Silvija Šimfa (NSL) un Edvīns Šnore (VL-TB/LNNK) tiksies ar sabiedrības pārstāvjiem un diskutēs par Latvijai aktuālo.

  Diskusiju rīko Latvijas Ārpolitikas institūts. Tās pieteikumā tiek norādīts, ka aizvadītais 2016.gads Latvijas ārpolitikai bijis pilns ar dažādiem izaicinājumiem un pārsteigumiem, it sevišķi drošības jomā, un līdzīgs solās būt arī šis gads. Diskusijā tiks spriests, ko Latvijai nozīmē attiecības ar NATO, kā Latvija stiprina savas saites ar šo organizāciju, un vai solidaritāte valstu starpā progresē. Tāpat tiks vērtēta ASV prezidenta Donalda Trampa pozīcija attiecībā uz Baltijas valstīm.

  Aizvadītajā gadā līdzīgas reģionālās diskusijas notika Daugavpilī, Liepājā, Cēsīs un Jelgavā, bet pēc diskusijas Rēzeknē, nākamā pasākuma norise plānota 26. maijā Ventspilī.

  • Published: 21.04.2017 01:26
  • Rihards Plūme, LETA
  •  
  • © The given news may not be republished in any way or amount, or otherwise used by the mass media or Internet websites, without written permission of LETA. If this provision is not observed, the matter will be taken to court pursuant to the laws and regulations of the Republic of Latvia.