Par portālu

    Multimediju portālā "Es&ES", ko veido Nacionālā ziņu aģentūra LETA sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, vienkopus pieejama objektīva, precīza un daudzveidīga informācija par Latvijai būtiskiem Eiropas Savienības un Eiropas Parlamenta darbakārtības jautājumiem, aktivitātēm un norisēm.


    Portāls veidots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni un zināšanas par Latvijai būtiskām ES un EP aktualitātēm, kas Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir īpaši svarīgi, gatavojoties eiro ieviešanai, Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2014.gadā un Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā 2015.gadā.


    Portālā "Es&ES" tiešsaistes režīmā pieejama gan LETA žurnālistu un redaktoru sagatavotā informācija, gan Eiropas Parlamenta un citu institūciju publiskotā informācija - aktuālās dienas ziņas, analītiskā informācija, fotoreportāžas, video sižeti no LETA žurnālistu vizītēm Eiropas Parlamentā un Eiropas Savienības dalībvalstīs, kā arī infografikas un tiešraides.


    Jauniešu auditorijai portālā ir izveidota sadaļa "Eirosiena", kurā sadarbībā ar organizāciju "Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai" publicēta informācija par jauniešiem aktuāliem ES dienaskārtības jautājumiem.


    Preses relīzes un Jūsu organizācijas sagatavoto informāciju aģentūrai LETA varat nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: pr@leta.lv . Ar multimediju portāla "Es&ES" redakciju un galveno redaktoru Pēteri Rugaini lūdzam sazināties, rakstot: redaktori@leta.lv vai zvanot: 67216689.