Ziņas

 • Eiropas Parlamenta Budžeta kontroles komiteja apmeklēs Latviju

  Rīga, 3.apr., LETA. Šodien Latviju apmeklēs Eiropas Parlamenta (EP) Budžeta kontroles komiteja, aģentūru LETA informēja EP Informācijas birojā Latvijā.

  Delegācija šodien iepazīsies ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunās A2 ēkas attīstību, dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projektu, kā arī tiksies ar Valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu un Saeimas Eiropas lietu komisijas vadību.

  Savukārt 4.aprīlī EP Budžeta kontroles komitejas delegācija apmeklēs ALTUM (saistībā ar atbalsta projektiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un energoefektivitātei), Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu (saistībā sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošanu Jaunatnes garantijas ietvaros), farmācijas uzņēmumu "Olainfarm" Olainē un pārtikas ražotāju "Kronis" Bauskā.

  Tikšanās piedalīsies arī atbildīgo Latvijas valsts institūciju pārstāvji.

  Tikmēr no 4.aprīļa līdz 6.aprīlim delegācija viesosies arī Lietuvā, kur apmeklēs Paņevežas reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru un Ignalinas atomelektrostaciju Visaginā.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.