Ziņas

 • Stradiņa slimnīcā iepazīstinās ar nākamo soli A korpusa būvniecības plānā

  Rīga, 8.maijs, LETA. Šodien plkst.10 Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā informēs par slimnīcas nākamo soli A korpusa būvniecības plānā, aģentūru LETA informēja slimnīcā.

  Preses konferencē piedalīsies slimnīcas vadības pārstāvji un veselības ministre Anda Čakša (ZZS).

  Kā ziņots, SIA "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca" plāno pretendēt uz finansējumu 91 068 678 eiro apmērā, lai izmantotu to slimnīcas jaunā korpusa būvniecības turpināšanai, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

  Viņa norādīja, ka summa ir otrās projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros pieejamais kopējais attiecināmais finansējums, kas sastāv no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAD) finansējuma 64 334 618 eiro apmērā, nacionālā finansējuma 26 734 060 eiro apmērā un slimnīcas finansējuma - 4 449 849 eiro.

  Pēc Sīles paustā, paredzēts, ka projekta laikā līdz 2023.gada pirmajam ceturksnim tiks veikta ēkas būvprojekta izstrāde un ekspertīze, būvniecība, tās autoruzraudzība un būvuzraudzība, kā arī telpu aprīkošana ar mēbelēm un informācijas un medicīnas tehnoloģijām.

  Jaunā korpusa otrās kārtas uzbūvēšana noslēgtu visa A korpusa būvniecību, ļaujot efektīvi izmantot visas jauniegūtās infrastruktūras priekšrocības, kas tiešā veidā nodrošinātu atbilstību augstai ārstniecības un aprūpes kvalitātei un funkcionalitātei, skaidro Sīle.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.