Ziņas

  • ĀM parlamentārā sekretāre piedalīsies augsta līmeņa konferencē par ES daudzgadu budžetu

    Rīga, 9.marts, LETA. Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica šodien piedalīsies augsta līmeņa konferencē Sofijā, Bulgārijā par Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetu pēc 2020.gada, aģentūru LETA informēja ĀM.

    Konferencē notiks politiska diskusija par ES publisko finanšu nākotni. Parlamentārā sekretāre diskusijā iepazīstinās pārējos dalībniekus ar Latvijas viedokli par prioritātēm ES daudzgadu budžetā. Šī ir pēdējā augstā līmeņa konference pirms šī gada 2.maijā gaidāmā Eiropas Komisijas priekšlikuma publicēšanas par ES daudzgadu budžetu pēc 2020.gada.

    Konferencē ar uzrunām uzstāsies augsta līmeņa dalībnieki, tostarp, ES budžeta un cilvēkresursu komisārs Ginters Etingers, Eiropas parlamenta Budžeta komitejas loceklis Jans Olbrihts, Eiropas Revīzijas palātas priekšsēdētājs Klauss Heiners Lēne, kā arī Bulgārijas premjerministra vietnieks Tomislavs Dončevs. Konferenci organizē 2018.gada pirmajā pusgadā ES Padomes prezidējošā valsts Bulgārija.

    © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.