Ziņas

 • Kalniņš un Čigāne uzturēsies darba vizītē Londonā

  Rīga, 30.janv., LETA. Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš (V) un Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne (Par!/V) no šodienas līdz ceturtdienai uzturēsies darba vizītē Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.

  Kalniņš un Čigāne Londonā tiksies ar Apvienotās Karalistes Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Tomu Tūdžendatu un komisijas locekļiem, Aizsardzības komisijas priekšsēdētāju Džūlianu Levisu, kā arī Apvienotās Karalistes parlamenta Izstāšanās no Eiropas Savienības komisijas priekšsēdētāju Hilariju Benu.

  Tāpat paredzēts, ka deputāti no Latvijas tiksies ar Lielbritānijas parlamenta Izlūkošanas un drošības komisijas priekšsēdētāju Dominiku Grīvu un komisijas locekli Ričardu Benjonu, kurš vada NATO Parlamentārās asamblejas Apvienotās Karalistes delegāciju.

  Kalniņš un Čigāne piedalīsies arī Baltijas valstu un Apvienotās Karalistes parlamentāriešu diskusijā, kā arī tiksies ar Lielbritānijas domnīcu pārstāvjiem.

  Vizītes laikā paredzēti arī svinīgie pasākumi par godu Latvijas, Igaunijas un Lietuvas valstu simtgadei, tostarp tikšanās ar Apvienotās Karalistes Ārlietu ministrijas Eiropas un Ameriku valsts ministru Alanu Dankanu.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.