Ziņas

 • Rīgā vizītē ieradīsies Turcijas ārlietu ministrs

  Rīga, 16.maijs, LETA. Rīgā šodien vizītē ieradīsies Turcijas ārlietu ministrs Mevlits Čavušolu, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

  Vizītes laikā plkst.10.45 norisināsies ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Pēcāk plkst.11 Čavušolu ir paredzēta tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

  Priekšpusdienā, plkst.11.35, Čavušolu tiksies ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (JV). Abas puses pārrunās Latvijas un Turcijas attiecības, drošības politikas jautājumus un sadarbību NATO, sadarbību starptautiskajās organizācijās, kā arī Eiropas Savienības un Turcijas attiecības. Plkst.13.15 abi ministri piedalīsies kopīgā preses konferencē.

  Pēcāk plkst.14.30 Turcijas ārlietu ministrs tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (VL-TB/LNNK), kā arī aizsardzības ministru Arti Pabriku (AP).

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.