Ziņas

  • Rinkēvičs Lietuvā diskutēs par pārmaiņām Eiropas un ASV politiskajā dienas kārtībā

    Rīga, 12.janv., LETA. Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) no šodienas līdz rītdienai, 13.janvārim, piedalīsies ikgadējā ārlietu un drošības politikas ekspertu sanāksmē "Sniega tikšanās", kas jau desmito reizi notiks Traķos, Lietuvā.

    Kā aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā, pasākuma laikā ārlietu ministri, diplomāti, padomnieki, parlamentārieši un drošības politikas eksperti no vairāk nekā 20 valstīm pārrunās aktuālos drošības un ārpolitikas izaicinājumus.

    Sagaidāms, ka īpaša uzmanība tiks pievērsta pārmaiņām Eiropas un ASV politiskajā dienas kārtībā pēc Lielbritānijas referenduma un ASV vēlēšanām, NATO Varšavas samita lēmumu ieviešanai, attiecībām ar Krieviju, alianses drošības stiprināšanai konvencionālo un hibrīddraudu kontekstā, kā arī NATO un Eiropas Savienības (ES) ciešākas sadarbības perspektīvām.

    © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.