Ziņas

 • Atklās brīvprātīgajam darbam veltītu izstādi

  Rīga, 12.jūn., LETA. Biedrības "Free Riga" nupat izveidotajā "Vasaras mājā mākslai", kas atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 24, šodien plskt.19 tiks atklāta brīvprātīgajam darbam veltīta izstādi, aģentūru LETA informēja biedrības ''Esi labs!'' pārstāve Ina Ločmele.

  Izstādes tematika ir Eiropas Savienības (ES) brīvprātīgais darbs humanitārajā jomā, īpaši uzsverot ''EU Aid Volunteers'' programmu. Apmeklētāji varēs redzēt fotogrāfijas ar 15 brīvprātīgajiem no dažādām Eiropas valstīm - Īrijas, Slovēnijas, Francijas, Ungārijas, Lielbritānijas, Kipras, Grieķijas un Latvijas. Fotogrāfijās redzami 15 jaunieši, kuri apņēmības pilni darbojas Eiropas nevalstiskajās organizācijās (NVO).

  ''EU Aid Volunteers'' ir ES iniciatīva, kuras laikā vietējās NVO, sadarbojoties ar organizācijām no citām pasaules valstīm, izstrādā projektus un nosūta brīvprātīgos darbam humanitārajā jomā, norādīja Ločmele.

  "Vasaras māja mākslai" būs atvērta jau no plkst.17, piedāvājot dažādas aktivitātes. Iesākumā paredzēta publiskā dārza ierīkošana mājas pagalmā. Apmeklētāji varēs ierasties ar sēklām, stādiem, instrumentiem, puķu podiem.

  Pasākumu organizē Biedrība ''Esi labs!''. Tā ir nevalstiska un nekomerciāla organizācija, kura darbojas kopš 2010.gada ar mērķi veidot aktīvu, iesaistīties gribošu, informētu un atbildīgu sabiedrību.

  No plkst.19:00 ''Vasaras mājā mākslai'' darbosies arī bārs.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.