Ziņas

  • Latvijā un Eiropā norisināsies Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa

    Rīga, 30.maijs, LETA. No šodienas līdz 5.jūnijam Latvijā un visā Eiropā norisināsies trešā Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa, sniedzot iespēju ikvienam interesentam un organizācijai popularizēt uz ilgtspējīgu attīstību vērstas aktivitātes un pasākumus, aģentūru LETA informēja Pārresoru koordinācijas centrā (PKC).

    Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļas laikā interesentiem un organizācijām būs iespēja izcelt savu ieguldījumu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) izvirzīto Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā un tās laikā ik gadu notiek vairāk nekā 4000 pasākumu, kas vērsti uz ilgtspējīgu attīstību - rūpējoties par planētas, cilvēku un resursu nākotni, norāda PKC.

    Pagājušogad Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļā notika vairāk nekā 4200 uz ilgtspējīgu attīstību vērsti pasākumi gandrīz 40 Eiropas valstīs, to skaitā astoņi pasākumi Latvijā. Akcijas mērķis ir popularizēt ilgtspējīgu attīstību veicinošas aktivitātes un projektus, izceļot iesaistīto dalībnieku ieguldījumu globālās ilgtspējīgas attīstības Dienaskārtības līdz 2030.gadam ietverto 17 Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā un kalpojot par virtuālas tīklošanās platformu Eiropas mērogā.

    © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.