Ziņas

 • Rīgā notiks Eiropas Pretnabadzības tīkla organizāciju koordinatoru sanāksme

  Rīga, 30.marts, LETA. Šodien un rīt, 31.martā, Rīgā uz sanāksmi pulcēsies 31 Eiropas valsts nacionālie koordinatori, lai sagatavotu nostādnes 2017.gada Eiropas nabadzīgo cilvēku konferencei, aģentūru LETA informēja biedrības "EAPN-Latvia" jeb "Latvijas Pretnabadzības tīkls" valdes priekšsēdētāja Laila Balga.

  Viņa norādīja, ka Eiropas Pretnabadzības tīkls (EAPN) sadarbībā ar Eiropas Komisiju ik gadu rīko Eiropas nabadzīgo cilvēku konferenci, kura šogad noritēs 16.reizi. Šīs konferences iedzīvina Eiropas Savienības (ES) izvirzīto mērķi veicināt nabadzībā dzīvojošo un sociāli atstumto cilvēku iesaistīšanos lēmumu pieņemšanas procesos.

  Starptautiskajā sanāksmē Rīgā piedalīsies "EAPN-Latvia" nacionālais koordinators Henriks Danusēvičs, EAPN vadība no Briseles un valstu koordinatori. Uz tikšanos ar EAPN pārstāvjiem paredzēts aicināt Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, labklājības ministru Jāni Reiru (V) un nabadzības novēršanas ekspertus no "EAPN-Latvia".

  Starptautiskā sanāksme noritēs viesnīcas "Konventa sēta" zālē "Kampenhauzens" no plkst.9 līdz 17.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.