Ziņas

 • ES mājā notiks praktiska nodarbība par drošību internetā

  Rīga, 28.nov., LETA. Eiropas Savienības (ES) mājā šodien notiks praktiska nodarbība par drošību internetā, aģentūru LETA informēja ES mājā.

  Pasākums notiks no plkst.17 līdz plkst.18.30.

  Apmeklēt praktisko nodarbību "Sargā sevi pats! ABC drošībai internetā ik dienu" aicināts ierasties ikviens, kurš aktīvi izmanto internetam pieslēgtas ierīces.

  Interesentiem būs iespēja noskaidrot, kāpēc nepieciešami programmu atjauninājumi un pretvīrusu programmas, kādas ir drošas paroles, kā nepieļaut piekļuvi saviem datiem, attēliem un video, kādas ir tipiskākās interneta lietotāju kļūdas, un kā katrs pats var sevi pasargāt internetā. Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.

  ES mājas pārstāvji aicina uz pasākumu ņemt līdzi savus portatīvos datorus vai viedierīces, jo Katkovska praktiski demonstrēs, kā dažādās programmās un aplikācijās uzlikt drošības un privātuma iestatījumus. Speciāliste arī ieteiks, kā pasargāt savus bērnus, kādi privātuma un drošības uzstādījumi būtu ieteicami.

  Nodarbība paredzēta ikvienam, kurš ikdienā aktīvi izmanto internetu datorā vai viedierīcēs saziņai, pirkumiem, sociālo tīklu aplūkošanai un citām aktivitātēm, un vēlas pilnveidot savas digitālās prasmes. Šajā pasākumā netiks mācītas ierīču izmantošanas pamatprasmes, norādīja ES mājā.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.