Ziņas

 • Seminārā informēs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā

  Rīga, 26.apr., LETA. Šodien notiks Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) rīkots seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā, aģentūru LETA informēja CFLA.

  Semināra mērķis ir palīdzēt esošajiem un potenciālajiem ES fondu atbalsta saņēmējiem projektu ieviešanas jautājumos, sniedzot ieteikumus veiksmīgai rezultātu sasniegšanai.

  Seminārā tiks aplūkots projekta dzīves cikls, veltot uzmanību būtiskākajiem aspektiem katrā no tā īstenošanas posmiem, tiks sniegta informācija par iepirkumu organizēšanu, skaidrota pārbaužu veikšanas procedūra, sniegti padomi maksājuma dokumentu sagatavošanā, kā arī ieteikumi, kā izvairīties no neatbilstībām.

  Semināru CFLA rīko, sadarbojoties ar ES fondu revīzijas iestādi, un revīzijas iestāde seminārā iepazīstinās ar savu pieredzi projektu pārbaudēs. Revīzijas iestādes sniegtā informācija tiek nodrošināta pretkrāpšanas kustības "Atkrāpies" ietvaros.

  Pašreiz pieteikties semināram klātienē vairs nav iespējams, jo visas vietas jau ir aizņemtas. Tādēļ interesentiem tiks nodrošināta semināra tiešraide CFLA mājaslapā.

  Nākamie semināri šī cikla ietvaros maijā notiks Latvijas reģionos - Jelgavā, Kuldīgā, Cēsīs un Rēzeknē.

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.