Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Savvaļas ugunsgrēkā Kalifornijas ziemeļos deviņi bojāgājušie
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Savvaļas ugunsgrēkā Kalifornijas ziemeļos deviņi bojāgājušie

  Paradaiza (ASV Kalifornijas štats), 10.nov., LETA--AP. ASV Kalifornijas štata ziemeļos savvaļas ugunsgrēkā ir gājuši bojā vismaz deviņi cilvēki, piektdien paziņoja policija.

  Ugunsgrēks, kas izcēlās ceturtdienas rītā, jau ir izplatījies 140 kvadrātjūdžu (362 kvadrātkilometru) platībā un tajā ir nodegušas 6713 būves, tai skaitā 6453 mājokļi. Tas plosās pie Paradaizas pilsētas Bjūtas apgabalā.

  Bjūtas apgabala šerifs Korijs Džonss informēja, ka vismaz pieci no bojāgājušajiem tika atrasti izdegušās automašīnās Paradaizas pilsētā. Līķi bija tā apdeguši, ka tos nebija iespējams uzreiz identificēt.

  Kalifornijas gubernatora vietas izpildītājs Gevins Ņūsoms ir izsludinājis ārkārtas stāvokli Bjūtas apgabalā, lai tam ātrāk varētu sniegt palīdzību.

  Viņš izsludinājis ārkārtas stāvokli arī Losandželosas un Venturas apgabalos, kur divi citi ugunsgrēki ir nopostījuši ēkas un likuši slēgt ceļus un evakuēt cilvēkus, tai skaitā piekrastes kūrortpilsētā Malibu.

  Kalifornijā savvaļas ugunsgrēku dēļ ir evakuēti vairāk nekā 150 000 cilvēku. Tos dzēš apmēram 2000 ugunsdzēsēju.

  • Publicēta: 09.11.2018 14:17
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti