Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

"Skaņu mežs" piedāvās eksperimentālās mūzikas vakaru "Baltās nakts" laikā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  "Skaņu mežs" piedāvās eksperimentālās mūzikas vakaru "Baltās nakts" laikā

  Rīga, 13.aug., LETA. 7.septembrī plkst.20 ikgadējā kultūras foruma "Baltā nakts" laikā notiks festivāla "Skaņu mežs" rīkots eksperimentālās mūzikas vakars, aģentūru LETA informēja festivāla pārstāvji.

  Sekojot divu gadu pārtraukumam, "Skaņu mežs" savu "Baltās nakts" pasākumu rīkos Anglikāņu baznīcā. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

  Kā pavēstīja festivāla pārstāvji, pasākumā uzstāsies tādi mūziķi kā zviedru elektro-akustiskās mūzikas komponiste Marija. V. Horna, franču brīvās improvizācijas ģitāriste Nina Garsija, Kopenhāgenā dzīvojoša datormūzikas komponiste un altiste Astrīda Zonne, portugāļu elektro-akustiskās mūzikas komponists un skaņu mākslinieks Jonatans Uliels Saldanja un eksperimentālās elektroniskās mūzikas radītājs Joahims Nordvals.

  Tāpat festivāla "Skaņu mežs" programmā iekļauti arī latviešu projekti - Glociks, kas veido atmosfēriski melodisku, bet arī disonējošu elektronisko mūziku un "Systema Solaris" - apvienība, kuras dalībnieces ir ērģelniece Jana Zariņa, komponistes Oļesja Kozlovska, Agita Reķe un čelliste Sarma Gabrēna.

  Festivāls "Skaņu mežs" savu "Baltās nakts" koncertvakaru ir nolēmis veidot kā minifestivālu, kur dzirdama dažādas mūzika, kas iemieso festivāla virsuzdevumu, proti, atainot mūsdienu mūzikas inovācijas un eksperimentus.

  Mūziķi Garsija, Horna, Zonne un Sladanja pasākumā pārstāv festivāla "Skaņu mežs" līdzkoordinēto, novatoriskajai mūzikai un audiovizuālajai mākslai veltīto platformu "SHAPE", ko atbalsta Eiropas Savienības programma "Radošā Eiropa" un Kultūras ministrija, aģentūru LETA informēja festivāla pārstāvji.

  • Publicēta: 13.08.2019 14:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti