Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pašvaldība par 237 600 atsavinās zemesgabalus Imantas sporta kvartāla būvniecībai
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Pašvaldība par 237 600 atsavinās zemesgabalus Imantas sporta kvartāla būvniecībai

  Rīga, 9.marts, LETA. Rīgas dome tērēs 237 500 eiro, lai atsavinātu un maiņas rezultātā iegūtu divus zemesgabalus, kurus vēlāk plānots izmantot Imantas sporta kvartāla ierīkošanai, aģentūra LETA noskaidroja domē.

  Departamenta pārstāve norādīja, ka nekustamais īpašums Tālavas gatvē tiks atsavināts, noslēdzot pirkuma līgumu par 162 100 eiro.

  Neapbūvēta zemesgabala platība ir 3314 kvadrātmetri.

  Otru zemesgabalu 9805 kvadrātmetru platībā Zentenes ielā 19A departaments plāno iegūt, noslēdzot maiņas līgumu. Minētais īpašums tiks mainīts pret diviem Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošiem īpašumiem, kuri atrodas Marsa gatvē 7 un Zvaigznāja gatvē 18 un kuru kopējā platība ir 7961 kvadrātmetrs.

  Noslēdzot maiņas līgumu, Rīgas pilsētas pašvaldība maksās arī maināmo nekustamo īpašumu nosacīto cenu starpību 75 700 eiro apmērā.

  Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Rīgas domes Īpašumu departaments iecerējis paplašināt Rīgas Imantas vidusskolai piederošo sporta stadiona teritoriju. Plānots, ka sporta kompleksu izmantos ne vien Rīgas Imantas vidusskolas audzēkņi, bet, ka tas būs pieejams ikvienam interesentam un, ka vienlaikus ar teritorijas paplašināšanas iespējām tiks izvērtēta iespēja veidot arī jaunu rotaļu laukumu bērniem.

  • Publicēta: 09.03.2018 14:33
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti