LETA
Ziņas
Šī informācija 18.01.2018. 05:57 ir izdrukāta no http://www.leta.lv/home/important/12F4D631-AC12-44CD-919C-A89B7577C925/

Tradicionāli rīdzinieki Jaungadu varēs sagaidīt svētku koncertā 11.novembra Krastmalā

Rīga, 27.dec., LETA. Jaunā gada sagaidīšanas pasākums 11.novembra krastmalā norisināsies no 31.decembra plkst.21 līdz 1.janvāra plkst.3, aģentūru LETA informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Vilde norāda, ka no plkst.21 krastmalā darbosies tirdzniecības vietas un par muzikālu noskaņu gādās dīdžejs Roberts Lejasmeijers. Savukārt no plkst.22 pasākuma apmeklētāji varēs klausīties koncertprogrammu ''100 dziesmas līdz simtgadei", kas veidota īpaši sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu. Programmā uzstāsies mūziķi Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš, Ivo Grīsniņš-Grīslis un muzicēs grupa "MC orķestris".

Ap pusnakti sāksies muzikāls uguņošanas priekšnesums, kuru pavadīs operdziedātājas Sonoras Vaices, vijolnieka Raimonda Ozola, grupas "Latvian Voices", dūdu un bungu grupas "Auļi", dīdžeja Monstas, hiphopa mākslinieka Reika un Kristapa Krievkalna muzikāli mākslinieciskais sniegums.

Pēc svētku uguņošanas svinības turpināsies kopā ar grupu "Buks" un dīdžeju Robertu Lejasmeijeru.

Vilde atgādina, ka pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sasildīties pie dzīvās uguns objektiem un iegādāties gadu mijas tradīcijām raksturīgus ēdienus un dzērienus.

Sportisku aktivitāšu cienītāji varēs atpūsties Rīgas publiskajā slidotavā, kas gadu mijā darbosies no 31.janvāra plkst.9 līdz 1.janvāra plkst.2.

Publicēta: 27.12.2017 16:41
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.