Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Ķengaragā aizdomās par slepkavības mēģinājumu aiztur vīrieti narkotiku reibumā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Ķengaragā aizdomās par slepkavības mēģinājumu aiztur vīrieti narkotiku reibumā

  Rīga, 12.jūn., LETA. Rīgā, Ķengaragā, aizdomās par slepkavības mēģinājumu aizturēts vīrietis narkotiku reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

  8.jūnijā Ķengaragā kāds vīrietis uz ielas saticis savu paziņu. Ņemot vērā, ka starp abiem vīriešiem jau iepriekš pastāvējušas personiska rakstura nesaskaņas, starp viņiem iesācies ass strīds, kas pārauga fiziskā sadursmē. Viens no vīriešiem izvilka nazi un ar to iedūra savam paziņam kaklā.

  Pēc notikušā ļaundaris aizbēga. Cietušais tobrīd pamanīja tobrīd garām braucošu policijas mašīnu. Apturot policijas auto, cietušais izstāstīja par notikušo.

  Izsaukuši mediķus, policisti sāka aizdomās turētā meklēšanu un drīz vien netālu no nozieguma vietas likumsargi iespējamo vainīgo aizturēja.

  Aizturētais dzimis 1979.gadā un jau iepriekš sodīts par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu. Nozieguma brīdī viņš atradies narkotisko vielu reibumā.

  Policijā sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no pieciem līdz 20 gadiem. Tiesa viņam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

  • Publicēta: 12.06.2018 13:14
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti