Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latviešu filma "Dotais lielums: mana māte" šonedēļ būs skatāma arī tiešsaistē
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Latviešu filma "Dotais lielums: mana māte" šonedēļ būs skatāma arī tiešsaistē

  Rīga, 2.janv., LETA. Režisores Ievas Ozoliņas filma "Dotais lielums: mana māte", līdzās pirmizrādes seansam kinoteātrī "Splendid palace", no 4.decembra būs skatāma arī interneta vietnē "shortcut.tv", aģentūru LETA informēja filmas producente Madara Melberga.

  Viņa sacīja, ka tā būs pirmā reize, kad filma Latvijā vienlaicīgi piedzīvos pirmizrādi gan kinoteātrī, gan digitālajā vidē.

  Filma stāsta par talantīgu matemātiķi, kurš izjūt psiholoģisku atkarību no mātes un iesūdz viņu policijā par emocionālu šantāžu. Viņam nav draudzenes un ir maz pieredzes ar sievietēm, kamēr viņa labākais draugs Boriss ar dzīvi tiek galā viegli. Ļaujot ielūkoties matemātiķu pasaulē, filma akcentē trauslo robežu starp mātes lomu un pieauguša vīrieša atbildību par savu dzīvi.

  Kā ziņots, filma "Dotais lielums: Mana māte" tika iekļauta Amsterdamas starptautisko dokumentālo filmu festivāla "IDFA" skatē, kurā piedzīvoja savu pasaules pirmizrādi, aģentūru LETA informēja Melberga.

  Filma festivāla skatē ieguva žūrijas speciālbalvu.

  Kinolente tapusi studijā "FA Filma". Ozoliņas iepriekšējā filma "Mans tēvs baņķieris" (2015) kļuva par vienu no skatītākajām latviešu filmām dokumentālajā žanrā.

  • Publicēta: 02.01.2018 12:46
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti