Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Ugunsgrēkā nopostīts Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Krapša kabinets
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Ugunsgrēkā nopostīts Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Krapša kabinets

  Rīga, 3.janv., LETA. Otrdien ugunsgrēkā Rīgā, Stabu ielā esošajā tiesībsargājošo iestāžu ēkā pilnībā izdeguši Valsts policijas (VP) Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabineti, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

  VP priekšnieks Ints Ķuzis trešdien žurnālistiem pastāstīja, ka ugunsgrēks varētu būt izcēlies elektroinstalācijas problēmu dēļ. Tā ir viena no iespējamām ugunsnelaimes izcelšanās versijām. Viņš skaidroja, ka ugunsgrēks ir sācies lokāli vienā no telpām Satiksmes drošības pārvaldē, kas bija aizslēgta un atradās ceturtajā stāvā.

  "Šobrīd manā rīcībā nav nekāda informācija, ka notikusi ļaunprātība, jo, apsekojot ēku, nekādas iekļūšanas pazīmes netika konstatētas," teica policijas priekšnieks, piebilstot, ka izmeklēšanas uzdevums ir noskaidrot patiesību un izmeklēt visas versijas.

  Ķuzis arī pastāstīja, ka konkrētajā telpā nav atradušies adventes vainagi vai bez uzraudzības atstātas sveces.

  Piektajā stāvā strādā Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) izmeklētāji, kuru lietvedībā atrodas arī sabiedrisku rezonansi izraisījušas lietas, taču neviena no šīm lietām ugunsgrēkā nav cietusi, apliecināja VP priekšnieks.

  Viņš arī atzina, ka ēka bija aprīkota ar ugunsgrēka trauksmes signalizāciju, taču tā nostrādājusi novēloti. To, vai trauksmes aprīkojums atradies izdegušajā Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša kabinetā VP priekšnieks pagaidām nevarēja pateikt.

  Kriminālprocesu par ugunsgrēku izmeklēs Kriminālizmeklēšanas pārvalde, kas iepriekš izmeklējusi, piemēram, Rīgas pils ugunsgrēka lietu un Zolitūdes traģēdijas lietu, norādīja Ķuzis.

  Ugunsdzēsēji izsaukumu uz tiesībsargājošo iestāžu apdzīvoto ēku Stabu ielu 89 saņēma otrdien ap plkst.21.30. Ap plkst.23 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet ap plkst.00.02 naktī likvidēts. Ēkas 4.stāvā izdegušas telpas 75 kvadrātmetru platībā, bet 5.stāvā uguns skārusi logus 20 kvadrātmetru platībā.

  Ugunsgrēka laikā vissmagāk cietuši tieši Satiksmes drošības pārvaldes kabineti, bet uguns bojājusi arī četrus kabinetus virs ugunsgrēka lokācijas vietas, kuros strādā ENAP darbinieki.

  Ēkā atrodas ne tikai VP, bet arī Valsts robežsardzes un Ieslodzījumu vietu pārvaldes darba telpas.

  VP par notikušo ir sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 18.nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Tāpat nozīmēta ekspertīze, kas arī noskaidros ugunsgrēka rašanās cēloni.

  • Publicēta: 03.01.2018 09:50
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti