Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Grupa "Prāta vētra" izdod koncertturnejas ierakstu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Grupa "Prāta vētra" izdod koncertturnejas ierakstu

  Rīga, 12.okt., LETA. Grupa "Prāta vētra" oktobrī laiž klajā aizvadītās turnejas "Skārdu bungu tūre" koncertierakstu, kas uzņemts Mežaparka estrādē, aģentūru LETA informēja grupas menedžere Aija Auškāpa.

  Koncertierakstā, kura režisors ir "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga, bet montāžas režisors - Juris Matuzelis, apkopotas 29 dziesmas, kuras izpilda grupas mākslinieki un viesmūziķi Povels Olsons un Magnus Nilsons no Zviedrijas, Marina Kraveca no Krievijas, Gustavs Butelis (Arstarulsmirus), grupa "Musiqq", gospeļu koris, kā arī koncerta īpašais viesis Raimonds Pauls.

  "Šis bija muzikāli un vizuāli izaicinošs un aizraujošs piedzīvojums visas vasaras garumā. Šķiet, ka vismaz daļu sajūtu ir izdevies saķert un iemūžināt arī video formātā," koncertierakstu aprakstīja Roga.

  Interneta vietnē "youtube.com" publicēts dziesmu "Šokolādes saldējums" un "Paralēles" ieraksts.

  Kā ziņots, "Prāta vētras" koncerts Mežaparka estrādē 17.augustā pulcēja aptuveni 60 000 skatītāju, un tas uzskatāms par vērienīgāko pasākumu grupas vēsturē.

  "Skārda bungu tūres" laikā "Prāta Vētra" viesojās piecās Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā, pavisam kopā pulcējot vairāk nekā 125 000 skatītāju. Nākamais lielais grupas koncerts Latvijā paredzēts nākamvasar Liepājā.

  • Publicēta: 12.10.2018 13:26
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti