LETA
Ziņas
Šī informācija 24.11.2017. 18:22 ir izdrukāta no http://www.leta.lv/home/important/475D047B-E04C-429D-9879-71ED92679D93/

Rīga vēlas iestāties starptautiskā gaismas festivālu organizācijā

Rīga, 9.nov., LETA. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien akceptēja Rīgas pašvaldības dalību starptautiskajā gaismas festivālu organizācijā "International Light Festivals Organisation" (ILO), aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Uzaicinājumu iestāties ILO Rīgas pašvaldība saņēma, jo gaismas festivāls "Staro Rīga" desmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no lielākajiem gaismas festivāliem Ziemeļeiropā.

ILO mērķi ir, apvienojot Eiropas un pasaules gaismas festivālus, sekmēt šo festivālu un gaismas mākslas žanra izaugsmi mākslinieciskā un starptautiskā līmenī, veicināt kontaktu veidošanu, pieredzes un zināšanu apmaiņu, veidot kopīgu platformu sadarbībai, pētniecībai un komunikācijai.

ILO festivālu rīkotājiem piedāvā vairākas aktivitātes, kas ir vērtīgas gan katra konkrētā festivāla izaugsmē, gan nozīmīgas kultūrpolitikas veidošanas un īstenošanas kontekstā.

Galīgo lēmumu par Rīgas dalību ILO pieņems Rīgas dome.

Publicēta: 09.11.2017 13:33
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.