Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Maija beigās notiks laikmetīgās dejas festivāls "Vides deja 2019"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Maija beigās notiks laikmetīgās dejas festivāls "Vides deja 2019"

  Rīga, 15.maijs, LETA. Rīgā no 21.maija līdz 26.maijam norisināsies starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls "Vides deja 2019", aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

  Organizatori norādīja, ka festivāla galvenā tēma ir cilvēka un dabas līdzās pastāvēšana. Tādēļ festivāla laikā ar dažādiem priekšnesumiem mudinās cilvēkus domāt par to, kādas ir viņu attiecības ar dabu, kā arī rosinās uz plašākām diskusijām par šo tēmu.

  Festivāla kulminācija, piecu laikmetīgās dejas izrāžu pirmizrādes, paredzēta 26.maijā no plkst.14 trīs vietās Rīgā - Rīgas Centrāltirgū, Andrejsalā un Viesturdārzā -, pauda pasākuma organizatori.

  Organizatori atzīmēja, ka festivāla laikā varēs apmeklēt vācu dejas zinātnieces Gabrieles Vitmanes meistarklases "Kā rakstīt par laikmetīgo deju", kā arī apskatīt zviedru fotogrāfa Ulfa Rēnholma izstādi "Viss ir saistīts".

  Kā norādīja festivāla organizatori, laikmetīgās dejas priekšnesumu radīšanā piedalījušies pieci horeogrāfi, četri dramaturgi un divdesmit dejas profesionāļi un entuziasti no Latvijas, Itālijas un Turcijas.

  • Publicēta: 15.05.2019 16:49
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti