Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Kratīšanās Tērvetes novadā un Rīgā atrasti 60 marihuānas stādi
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Kratīšanās Tērvetes novadā un Rīgā atrasti 60 marihuānas stādi

  Rīga, 26.marts, LETA. Policija kratīšanās īpašumos Tērvetes novada Augstkalnes pagastā un Rīgā izņēmusi 60 marihuānas stādus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

  Apsekojot neapsaimniekotas ēkas pagastā, vienā no būvēm policisti atklāja speciāli aprīkotu marihuānas audzētavu. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess.

  Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā likumsargi Augstkalnes pagastā un Rīgā kopumā veica desmit kratīšanas, kuru laikā izņemti 60 marihuānas stādi un aprīkojums marihuānas audzēšanai.

  Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēts agrāk nesodīts 1991.gadā dzimis Rīgas iedzīvotājs. Pašlaik viņam kriminālprocesā piemērots aizdomās turētā statuss un ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

  Par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

  • Publicēta: 26.03.2020 13:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti