Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Festivāla "Positivus" programmu papildinās reperis "Grandmaster Flash"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Festivāla "Positivus" programmu papildinās reperis "Grandmaster Flash"

  Rīga, 15.maijs, LETA. Festivālā "Positivus" grupu programmu šogad papildinās reperis "Grandmaster Flash", kā arī vairāki ārzemju un pašmāju elektroniskās klubu mūzikas pārstāvji, aģentūru LETA informēja festivāla "Positivus" komunikācijas vadītāja Līga Andžāne.

  "Grandmaster Flash" kopā ar citiem elektroniskās klubu mūzikas pārstāvjiem, tostarp "araabMuzik", "Kingdom", "Aeroplane" un "Crookers" festivāla nakts programmā sniegs uzstāšanās uz "Electric Room" skatuves, skaidro Andžāne.

  Līdzās ārvalstu izpildītājiem uz nakts programmas skatuves kāps arī dīdžeju duets "Dj Aspirins vs Toms Grēviņš". Pēdējo reizi pašmāju dīdžeju duets festivālā uzstājās 2010.gadā.

  Kā ziņots, galvenie mākslinieki uz festivāla lielās Lattelecom skatuves būs alternatīvā roka mūziķi "Pixies", britu popmūziķe Elija Goldinga un indie rokgrupa "Alt - J" un daudzi citi ārvalstu izpildītāji. Festivālā uzstāsies arī vairāki pašmāju mūzikas izpildītāji, tostarp apvienības "Dagamba", "Dzelzs vilks", "Pienvedēja piedzīvojumi" un "Bandmaster".

  Vienpadsmitais "Positivus" festivāls Salacgrīvā šogad norisināsies no 14.jūlija līdz 16.jūlijam.

  • Publicēta: 15.05.2017 11:35
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma