Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Nedēļas nogalē festivālā piedāvās senās mūzikas repertuāru
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Nedēļas nogalē festivālā piedāvās senās mūzikas repertuāru

  Rīga, 10.jūl., LETA. Piektdien, 13.jūlijā, Lielajā ģildē norisināsies 24.Starptautiskais senās mūzikas festivāls, aģentūru LETA informēja festivāla organizatora VSIA "Latvijas koncerti" sabiedrisko attiecību speciāliste Rinta Bružēvica.

  Pēc viņas paustā, Senās mūzikas festivālā viens no lieliem notikumiem būs baroka mūzikas "spožās saules" Jūlijas Ļežņevas viesošanās Rīgā. Piektdienas koncertā "Vivaldi un Hendeļa operārijas" izcilā dziedātāja kopā ar kamerorķestri "Sinfonietta Rīga" muzicēs Lielajā ģildē.

  Šajā koncertā varēs dzirdēt ārijas no Georga Frīdriha Hendeļa un Antonio Vivaldi operām, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta mūžzaļo moteti "Exsultate, jubilate". Pie diriģenta pults stāsies baroka repertuāra lietpratējs - vijolnieks, kontrtenors un diriģents - Dmitrijs Siņkovskis.

  Siņkovska vadībā "Sinfonietta Rīga" mūziķi atskaņos arī Johana Ādolfa Hases "Fuga e grave", bet vijole viņa rokās iedziedāsies Antonio Vivaldi vijolsonātē Per Pisendel un Volfganga Amadeja Mocarta Piektajā vijoļkoncertā.

  24.Starptautisko senās mūzikas festivālu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs.

  Jau ziņots, ka "Latvijas koncertu" organizētais 24.Starptautiskais Senās mūzikas festivāls šogad notiks Rīgā un Rundālē, piedāvājot klausītājiem itāļu, vācu un angļu baroka mūzikas izmeklētākos opusus, kā arī spāņu un flāmu vecmeistaru darbus.

  • Publicēta: 10.07.2018 14:36
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti