Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Uzņēmējus aicina pieteikt dalību vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Uzņēmējus aicina pieteikt dalību vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš"

  Rīga, 29.aug., LETA. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina arī šogad uzņēmējus un biznesa institūcijas piedalīties 9.vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš", aģentūru LETA informē departamenta pārstāve Indra Vilde.

  Uzņēmēji aicināti līdz 15.oktobrim pieteikt savus finansētos vides objektus, iesniedzot projektu vizualizācijas un aprakstus. Iesniegtie projekti, kas pēc Mākslinieciskās padomes vērtējuma atbildīs festivāla formātam, tiks iekļauti festivāla ekspozīcijā.

  Kā skaidro Vilde, festivāla ideja ir realizēt inovatīvas un oriģinālas urbānās mākslas pasākumu, kas atgādina un turpina popularizēt Rīgu kā pirmās Ziemassvētku egles dzimteni, akcentējot radošas izpausmes pilsētvidē. Pasākuma mērķis ir ekspozīcijā iekļaut mākslinieciski augstvērtīgus un oriģinālus vides objektus - Ziemassvētku egles, kuru vizuālajā risinājumā radoši pielietoti svētku simboli un jēdzieni, kā arī tautas tradīciju un etnogrāfijas mantojuma interpretācija.

  Šogad pasākums norisināsies no 7.decembra līdz 2019.gada 13.janvārim un festivāla objekti tiks izvietoti vairākās Rīgas vietās.

  • Publicēta: 29.08.2018 14:40
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti