Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Izdota pirmajai Latvijas hokeja izlasei veltīta grāmata "Latvijas hokeja izlase. Sākums. 1932-1940"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Izdota pirmajai Latvijas hokeja izlasei veltīta grāmata "Latvijas hokeja izlase. Sākums. 1932-1940"

  Rīga, 6.dec., LETA. Klajā nākusi Andra Zeļenkova grāmata "Latvijas hokeja izlase. Sākums. 1932-1940", kas veltīta pirmajai Latvijas izlases komandai, aģentūru LETA informēja autors.

  Grāmata ir stāsts par Latvijas hokeja izlases izveidi, tās gaitām no pirmās spēles 1932.gadā līdz Latvijas okupācijai 1940.gadā. Stāstījumā iekļauti stāsti par Latvijas hokeja celmlaužiem un meistariem, kā arī izlases dalībnieku, treneru un menedžeru likteņiem Otrā pasaules kara laikā un pēc tā. Grāmata iekļauti vairāk nekā 300 vēsturiski attēli.

  "Zeļenkova grāmatai piemīt būtiskas priekšrocības, kas raksturo labu lasāmvielu un izziņas avotu. Tā ir saturiski izsmeļoša, detaļās ārkārtīgi bagāta. Lasot grāmatu, rodas pārliecība, ka autors tiešām ir racis, cik vien dziļi bijis iespējams. Tas viss hokeja mīlētājiem tiek pasniegts baudāmā valodā. [...] Nebūs pārspīlēts, ja teikšu, ka šī grāmata kvalitātes ziņā ir visu laiku Latvijas sporta vēstures pētījumu pašā augšgalā," grāmatu raksturoja Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors, vēstures doktors Valters Ščerbinskis.

  • Publicēta: 06.12.2017 12:36
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti