Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Transporta nelaimes gadījumu izmeklēšanas birojs šogad saņēmis 137 ziņojumus par incidentiem uz dzelzceļa
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Transporta nelaimes gadījumu izmeklēšanas birojs šogad saņēmis 137 ziņojumus par incidentiem uz dzelzceļa

  Rīga, 8.nov., LETA. Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojs šogad desmit mēnešos no dzelzceļa nozares saņēmis 137 ziņojumus par dažādiem atgadījumiem uz dzelzceļa, aģentūrai LETA pavēstīja biroja direktors Ivars Alfrēds Gaveika.

  Viņš informēja, ka saņemtie ziņojumi galvenokārt ir par dažāda veida ritošā sastāva bojājumiem, kā arī ritošā sastāva nobraukšanu no sliedēm, negadījumiem uz pārbrauktuvēm, nelaimes gadījumiem ar cilvēkiem, ritošā sastāva aizripošanu, kā arī stacijas luksofora atļaujošā signāla pārslēgšanos uz aizliedzošo signālu.

  Visos gadījumos ir sākta negadījumu sākotnējā izvērtēšana.

  Tāpat birojā atzīmēja, ka pašreiz pilna izmeklēšana tiek veikta nopietnam incidentam, kurā ar elektrovilcienu šogad 8.februārī tika nāvīgi traumēts VAS "Latvijas dzelzceļš" meitassabiedrības SIA "LDz apsardze" darbinieks uz Rīgas dzelzceļa tilta pāri Daugavai.

  Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojs ir valsts pārvaldības iestāde, kura atrodas Satiksmes ministrijas pārraudzībā. Biroja darbības mērķis ir valsts pārvaldes funkcijas īstenošana civilās aviācijas nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas jomā, smagu dzelzceļa avāriju un nopietnu negadījumu izmeklēšanas jomā, kā arī jūras negadījumu un incidentu izmeklēšanas jomā. 

  • Publicēta: 08.11.2019 10:19
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti