Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Atvērs Andras Manfeldes jauno romānu "Virsnieku sievas"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Atvērs Andras Manfeldes jauno romānu "Virsnieku sievas"

  Ventspils, 15.maijs, LETA. 18.maijā Liepājā notiks rakstnieces Andras Manfeldes jaunā romāna "Virsnieku sievas" atvēršana, aģentūru LETA informēja Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

  Vēstures romāns vēsta par dzīvi Karostā pagājušā gadsimta 70.gados no virsnieku sievu skatu punkta, tādēļ par grāmatas atvēršanas norises vietu izvēlēta kafejnīca "Rietumkrasts" pie Liepājas Ziemeļu mola, skaidroja Timermane. Pasākums sāksies plkst.18.

  "Piecus Karostas gadus man par pagātni vēstīja ne tikai arhitektūra, drupas un vērienīgā ielu ģeometrija, bet arī mežs. Ejot pa smilšainām, priežu sakņu izaustām takām, es teju vai dzirdēju kirzaviku klaboņas atbalsis "viens-div, viens-div" un domāju par kauliem, kurus saārda koku saknes," par sajūtām, savulaik dzīvojot Karostā, stāsta Manfelde.

  Rakstniece Karostu dēvē par grāmatu, kuru iztulkojusi literatūras valodā – romānā "Virsnieku sievas". "Šajā grāmatā burtu sastāvs nav tikai tipogrāfijas krāsa. Tajā apslēpta daļa kaltu bruģakmeņu, nesprāgušu lādiņu, silikātķieģeļu, melnas maizes ķieģelīšu, pavasara jūras miglas un nemainīgi sāļu sievu asaras," pastāstīja autore.

  Manfelde ir deviņu grāmatu autore un vairāku literāro prēmiju laureāte.

  • Publicēta: 15.05.2017 11:35
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma