Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jūrmalā norisināsies ielu ēdienu festivāls "Gourmet Fair"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Jūrmalā norisināsies ielu ēdienu festivāls "Gourmet Fair"

  Rīga, 14.jūn., LETA. Jūrmalā šajā nedēļas nogalē norisināsies ielu ēdienu festivāls "Gourmet Fair", aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

  Festivāla laikā ikvienam būs iespēja piedalīties ēdienu degustācijās, tostarp nogaršot ēdienu, kuru gatavos šefpavārs no Apvienotās Karalistes Džons Bēdlijs. Viņš kopā ar restorānu grupas "Resto-Rātors" dibinātāju Viktoru Ravdive gatavos un prezentēs burgerus pēc to labākajām pagatavošanas tradīcijām.

  Visa pasākuma laikā skanēs dzīvā mūzika.

  Ielu ēdienu festivāls "Gourmet Fair" norisināsies sestdien, 16.jūnijā, no plkst.12 līdz 17 Jūrmalā, Bulduros, 4.līnijā.

  "Resto-Rātors" ir restorānu grupa, kas dibināta 2012.gadā. Patlaban "Resto-Rātors" vada 18 projektus Rīgā un Jūrmalā, tostarp dažāda koncepta restorānus, apartamentu viesnīcu, ražošanas cehu, banketu servisu un privāto avio-reisu apkalpošanu. "Resto-rātors" grupā ietilpst tādi restorāni kā "Melnā Bite", "International Rīga", "Gastrobārs T73", "BakeBerry", "Club-restaurant Sezona", "International Jūrmala", "Wooden Villa", "Legend Beach", "Piazza Italiana", "Memories", "AsparaGoose" un "ONZE".

  • Publicēta: 14.06.2018 10:43
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti