Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas Radio bigbends koncertēs kopā ar portugāļu dziedātāju Mariu Mendešu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijas Radio bigbends koncertēs kopā ar portugāļu dziedātāju Mariu Mendešu

  Rīga, 21.febr., LETA. Ogrē, Rēzeknē un Liepājā notiks Latvijas Radio bigbenda koncerts kopā ar portugāļu dziedātāju Mariu Mendešu un brazīļu basģitāristu Mišaelu Pipokiņm aģentūru LETA informēja Radio bigbenda pārstāve Ance Jirgena.

  Ogres Kultūras centra Lielajā zālē viņi uzstāsies 6.marta plkst.19, Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē, bet 8.martā - Liepājās koncertzālē "Lielais dzintars" 287.Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla laikā.

  Portugāļu dziedātājai Mendešai ir plašs muzikālais interešu loks. Kā norādīja Jirgena, dziedātāja teicami jūtas džezā, dzied arī popmūziku un māk savai balsij piešķirt arī fadu smeldzīgumu. Mendeša uzstājusies Ņujorkas leģendārajā "Bue Note Jazz Club", tāpat viņa silti uzņemta Montrē džeza festivāla publika. Savukārt Pipokiņa, kurš Latvijā viesojies vairākkārt, spēlē dzirdami Brazīlijas ritmi. Viņš izmanto arī plaukstspēles tehniku.

  Koncertos publika varēs klausīties mūziku no Portugāles un Brazīlijas, novērtēt Mendešas un Pipokiņa skatuvisko saspēli un baudīt Latvijas Radio bigbenda programmu "Tribute to Jaco", kas tapusi sadarbībā ar Pipokiņa un veltīta džeza basistam Džako Pastoriusam.

  • Publicēta: 21.02.2020 14:01
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti