Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis ieguvis bronzas medaļu Dienvidāfrikas starptautiskajā baleta konkursā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis ieguvis bronzas medaļu Dienvidāfrikas starptautiskajā baleta konkursā

  Rīga, 8.marts, LETA. Latvijas Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis ieguvis bronzas medaļu desmitajā Dienvidāfrikas starptautiskajā baleta konkursā, kas aizvadītajā nedēļā norisinājās Keiptaunā, aģentūru LETA informēja Nacionālā baleta pārstāve Irbe Treile.

  Cīrulis konkursā startēja ar Bazila variāciju no baleta "Dons Kihots", Franča variāciju no baleta "Kopēlija" un Prinča variāciju no baleta "Riekstkodis", kā arī Milanas Komarovas laikmetīgo horeogrāfiju "Volando".

  "Mani konkurenti bija ļoti spēcīgi, esmu ļoti priecīgs par iegūto vietu. Dalība šajā konkursā man sniedza fantastisku iedvesmu, tā ir pieredze, ko nekad neaizmirsīšu," pauda Cīrulis.

  Konkursa žūrijā strādāja arī Nacionālā baleta vadošā soliste Elza Leimane, kura 2008.gadā šajā konkursā ieguva sudraba medaļu. "Liels prieks par Cīruli, jo tieši viņa grupā konkurence bija ārkārtīgi sīva un spraiga. Lielā skaitā bija dejotāji no Āzijas, kuru sniegums vienmēr ir noslīpēts līdz pēdējam sīkumam. Cīrulis izcēlās ar spilgtu, tehnisku dejojumu, kā arī smalku eleganci, un liela pievienotā vērtība ir viņa skatuves pieredze, ko sniedz galvenās lomas repertuāra izrādēs," dejotāja sniegumu konkursā aprakstīja Leimane.

  • Publicēta: 08.03.2018 11:26
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti