Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Izsolīs 100 mākslas priekšmetus, ienākumus novirzot Bērnu slimnīcas pacientu atbalstam
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Izsolīs 100 mākslas priekšmetus, ienākumus novirzot Bērnu slimnīcas pacientu atbalstam

  Rīga, 2.dec., LETA. Labdarības veikalu tīkls "Otrā elpa" no šodienas līdz 13.decembrim rīko mākslas priekšmetu izsoli, kuras laikā vairāksolīšanai pieejami 100 kultūrvēsturiski vērtīgi mākslas priekšmeti, aģentūru LETA informēja "Otrās elpas" komunikācijas konsultante Līga Zemīte.

  Izsoles laikā iegūtos finanšu līdzekļus novirzīs Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas programmai "Dāvā otru dzīvību", kurā veido ārkārtas uzkrājumus, sedzot izdevumus, kas ģimenei rodas, ja mazajam pacientam nepieciešams saņemt medicīnisko palīdzību ārpus Latvijas robežām.

  Labdarības veikalu tīkls "Otrā elpa" visu gadu ir krājis cilvēku saziedotos mākslas un antikvāros priekšmetus. Izsoles priekšmeti būs pieejami apskatei gan mājas lapā "www.otraelpa.lv", gan labdarības veikalā, kas atrodas Marijas ielā 8.

  Ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties dažādus mākslas darbus, oriģinālgleznas, vērtīgus traukus, tēlniecības darbus, retas grāmatas un citus priekšmetus.

  "Mūsu aicinājums ir paskatīties uz lietām un dāvanām citādāk, arī lietotas mantas var būt kādam ļoti noderīgas, mīļas un priecēt ikdienā. "Otrās Elpas" veikalos vienmēr ir atrodamas pērles, un mēs esam par pārdomātu izvēli un patēriņu," norādīja labdarības veikalu tīkla "Otrā elpa" dibinātāja un vadītāja Elīna Neilande.

  Izsoles mērķis ir novirzīt finanšu līdzekļus "Otrās Elpas", Bērnu Slimnīcas fonda un Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai, kas izveidota, lai veidotu ārkārtas uzkrājumus, sedzot tos izdevumus, kuri ģimenei rodas, ja mazajam pacientam nepieciešams saņemt medicīnisko palīdzību ārpus Latvijas robežām.

  Kā norādīja Zemīte,  Bērnu slimnīca nodrošina augsti kvalificētu palīdzību, tomēr ir komplicēti gadījumi, kad jāsadarbojas ar ārvalstu klīnikām. Ārstniecības izmaksas sedz valsts, taču ceļa un uzturēšanās maksa, kā arī specifisku izmeklējumu izmaksas paliek vecāku ziņā. Lai sniegtu palīdzību šādos gadījumos, programma "Dāvā otru dzīvību" nodrošina ārkārtas uzkrājumus.

  • Publicēta: 02.12.2019 12:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti