Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Policija novērsusi sievietes plānotu sava vīra pasūtījuma slepkavību
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Policija novērsusi sievietes plānotu sava vīra pasūtījuma slepkavību

  Rīga, 17.sept., LETA. Valsts policija (VP) novērsusi kādas sievietes plānotu sava vīra pasūtījuma slepkavību, aģentūru LETA informēja VP.

  Šogad jūlijā, saņemot Iekšējā drošības biroja rīcībā esošo informāciju par to, ka tiek gatavota kāda pasūtījuma slepkavība, Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļa nekavējoties ierosināja kriminālprocesu un veica neatliekamās izmeklēšanas darbības.

  Policija noskaidroja, ka kāda sieviete meklē personas, kuras par samaksu veiks viņas vīra pasūtījuma slepkavību. Turpinot izmeklēšanu, ciešā sadarbībā ar citām Valsts policijas struktūrvienībām tika veikts apjomīgs izmeklēšanas darbību komplekss, tostarp noskaidrots, ka par slepkavības izpildīšanu sieviete bija gatava maksāt 2000 eiro, kā arī to, ka slepkavība bija jānomaskē kā "ielas" konflikts, kuras laikā viņas vīru sadurtu ar nazi.

  Pēc slepkavības paveikšanas, sieviete arī vēlējās saņemt nogalinātā vīra fotogrāfijas no notikuma vietas, kā pierādījumu par paveikto darbu. Tāpat viņa jau bija izplānojusi alibi un, ko teikt policijā pēc vīra slepkavības.

  Izmeklēšanas laikā Valsts policija guva pietiekošu pierādījumu kopumu par personas gatavoto noziegumu un novērsa to sagatavošanās stadijā. Par aizdomās turēto minētā nozieguma organizēšanā atzīta 1988.gadā dzimusi, agrāk nesodīta sieviete, kurai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

  Tāpat kriminālprocesā aizturēts sievietes paziņa, 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš bija līdzdalībnieks gatavotās slepkavības izdarīšanā. Vīrietis atzīts par aizdomās turēto un arī viņam piemērots apcietinājums. Izmeklēšanā iegūtās ziņas liecina, ka abi aizdomās turētie gatavojās izdarīt slepkavību personīgu motīvu vadīti.

  "Minētais noziedzīgais nodarījums uzskatāms par sevišķi smagu noziegumu, kas ir novērsts pateicoties Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieku profesionālai pieredzei un prasmei nekavējoties reaģēt. Esam gatavi un spējīgi reaģēt - pasargāt dzīvību un veselību ir primārais uzdevums," uzsver Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas priekšnieks Romāns Jašins.

  Krimināllikums par minēto noziegumu paredz mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu no 10 līdz 20 gadiem.

  • Publicēta: 17.09.2019 11:14
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti