Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jaunās ASV sankcijas izraisa rubļa vērtības kritumu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Jaunās ASV sankcijas izraisa rubļa vērtības kritumu

  Maskava, 9.aug., LETA--AFP. Krievijas rubļa vērtība ceturtdien nokritusies līdz zemākajam līmenim pēdējo gandrīz divu gadu laikā saistībā ar ASV paziņojumu par jaunu sankciju noteikšanu Maskavai par Lielbritānijā martā notikušo uzbrukumu ar nervus paralizējošo vielu bijušajam dubultaģentam Sergejam Skripaļam.

  Rīta tirdzniecības sesijā rubļa vērtība pret dolāru sarukusi līdz 65,48 rubļiem, kas ir zemākais līmenis kopš 2016.gada novembra.

  Turklāt šo sankciju dēļ Maskavas akciju biržas indekss RTS nokrities par 3,2%, bet MOEX indekss sarucis par gandrīz 1,2%. Tāpat ietekmētas arī banku akcijas, valstij piederošās bankas "Sberbank" akcijas vērtībai samazinoties par 4,7%.

  ASV Valsts departaments trešdien paziņoja, ka valsts noteiks Krievijai jaunas sankcijas par Lielbritānijā martā notikušo uzbrukumu ar nervus paralizējošo vielu bijušajam Krievijas dubultaģentam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai.

  Sankcijas ir atbilde uz "nervus paralizējošās vielas "Novičok" pielietošanu, mēģinot noslepkavot Apvienotās Karalistes pilsoni Sergeju Skripaļu " un viņa meitu Jūliju, norādīja Valsts departaments.

  Sankcijas, pēc visa spriežot, stāsies spēkā augusta beigās.

  • Publicēta: 09.08.2018 14:22
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti