Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

12 cilvēki cietuši ugunsgrēkā uz katamarāna Rīgā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  12 cilvēki cietuši ugunsgrēkā uz katamarāna Rīgā

  Rīga, 16.jūl., LETA. Šodien Rīgā, Hapaka grāvī aizdegās katamarāns "Zingarella". Ugunsgrēkā cieta 12 cilvēki, tostarp septiņi bērni.

  Izsaukumu uz notikuma vietu pie Daugavgrīvas šosejas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma plkst.16.35. Negadījums noticis Hapaka grāvī. Ugunsgrēks izplatījies 20 kvadrātmetru platībā. No peldlīdzekļa izglābti 12 cilvēki, kas nodoti mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst.19.18. Pēc ugunsgrēka katamarāns nogrima.

  Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, notikuma vietā strādāja deviņas mediķu brigādes. Palīdzība sniegta 12 cilvēkiem, no kuriem septiņi bija bērni. Cietušie guvuši nopietnus apdegumus, iespējamas arī elektrotraumas. Visi cietušie nogādāti slimnīcās.

  Kā aģentūru LETA informēja Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas pārstāve Vita Šteina, četri bērni ievietoti intensīvās terapijas nodaļā. Viņu stāvoklis esot smags bet stabils. Visi cietušie bērni esot pie samaņas.

  Cietušie pārsvarā guvuši apdegumus.

  Divu bērnu stāvoklis ir vieglāks. Viens no viņiem dosies mājas.

  Par pieaugušo veselības stāvokli pašlaik ziņu nav.

  • Publicēta: 16.07.2017 20:50
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma