Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rastorgujevs biatlona iedzīšanas sacensībās ierindojās 12.vietā, Bendika - 33.vietā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Rastorgujevs biatlona iedzīšanas sacensībās ierindojās 12.vietā, Bendika - 33.vietā

  Phjončhana (Dienvidkoreja), 12.febr., LETA. Phjončhanas olimpiskajās spēlēs pirmdien augstāko vietu no Latvijas olimpiešiem izcīnīja biatlonists Andrejs Rastorgujevs - 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās viņš ierindojās 12.vietā.

  Savukārt cita šī sporta veida pārstāve - Baiba Bendika - desmit kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 33.vietu.

  Rastorgujevs, kurš sprintā svētdien pieļāva trīs kļūdas šaušanā un samierinājās ar 24.vietu, iedzīšanas braucienā četrās šaušanās pieļāva četras kļūdas, no tām divas pēdējā ugunslīnijā, kas liedza pacīnīties par vietu pirmajā desmitniekā.

  Savukārt sieviešu sprinta sacensībās Bendika, savā olimpisko spēļu debijā sprintā izcīnīja 39.vietu, pirmajā ugunslīnijā pieļāva vienu kļūdu un atkāpās uz 43.pozīciju, bet nākamajā šaušanā bija precīza un pacēlās uz 35.pozīciju. Divas kļūdas trešajā šaušanā atmeta latvieti divas pozīcijas atpakaļ, bet pēdējā ugunslīnījā cēsniece bija nekļūdīga un pacēlās uz 33.vietu.

  Vēl pirmdien olimpiskajās spēlēs pirmos divus braucienus no četriem veica kamaniņu braucējas. Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne pēc tiem ieņem astoto vietu, kamēr Elīza Cauce un Kendija Aparjode atrodamas attiecīgi 21. un 24.pozīciju 30 sportistu vidū. Trešais un ceturtais brauciens kamaniņu braukšanā sievietēm plānoti otrdien.

  Tikmēr milzu slaloma sacensības, kurās starts bija paredzēts arī Latvijas vadošajai sieviešu kalnu slēpotājai Leldei Gasūnai, pirmdien pārāk spēcīga vēja dēļ nenotika un pārceltas uz ceturtdienu.

  • Publicēta: 12.02.2018 16:57
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti