Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

"Prāta Vētra" laiž klajā jaunu singlu un gatavojas albuma izdošanai aprīļa beigās
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  "Prāta Vētra" laiž klajā jaunu singlu un gatavojas albuma izdošanai aprīļa beigās

  Rīga, 12.apr., LETA. Grupa "Prāta Vētra" šodien laidusi klajā jaunu singlu un video - tituldziesmu no aprīļa beigās gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu "Par to zēnu, kas sit skārda bungas", aģentūru LETA informēja grupas pārstāvji.

  "Tas ir tāds pavasara modinātājzvans. Vismaz mums pašiem. Tāds sapurinātājs. Sak’, pietiek lirikas. Atcerieties tos zēnus, kas sāka šo grupu. Viņu degsmi un enerģiju un dullumu," singlu raksturoja grupas līderis Renārs Kaupers.

  Dziesmas vārdu un mūzikas autori ir "Prāta Vētra", Ingars Viļums un albuma producenti - zviedri Povels Olsons un Davids Larsons. Savukārt videoklipa režisors ir grupas sens draugs "PapaChi".

  Dziesmas videoklips tika filmēts Rīgas kinostudijā. Tā veidošanā piedalījās vairāk nekā 50 cilvēku, tostarp pati grupa, Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi, kikboksa un "Muay Thai" čempioni brāļi Prokofjevi un suns - amerikāņu stafordširas terjers Arguss.

  Savukārt kā īpašu sveicienu Starptautiskajā kosmonautikas dienā "Prāta Vētra" piedāvā noskatīties videoklipu vēl vienai jaunai dziesmai - "Wonderful day".  Klipā, kurā piedalās arī starptautiskās kosmosa stacijas kosmonauts Sergejs Rjazanskis, liela daļa kadru filmēta, Sergejam atrodoties misijā kosmosā pagājušā gada novembrī. Klipa režisors ir grupas dalībnieks Kaspars Roga.

  Kā stāstīja grupas pārstāvji, viņi personīgi iepazinās ar Rjazanski Maskavā, bet jau vairākus mēnešus pirms tam nejauši uzzināja, ka krievu kosmonauts ir grupas mūzikas cienītājs un "Prāta Vētras" dziesmas ir viņa atskaņotājā kosmosa stacijā. Tad arī radās doma, ka viņš varētu piedalīties dziesmas "Wonderful day" videoklipa filmēšanā.

  Klipa ideja bija uzrakstīt dziesmas tekstu uz lapiņām, kurām Rjazanskis ļautu lidot bezsvara stāvoklī. Lai kosmosā izdrukātu vienu dziesmas pantu, ir nepieciešamas piecas stundas, norādīja grupas pārstāvji.

  Abas dziesmas no šodienas ir pieejamas digitālajos straumēšanas servisos un "eKase.lv", savukārt mūzikas klipi skatāmi grupas "Youtube" kanālā un "Facebook" lapā.

  • Publicēta: 13.04.2018 13:10
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti