Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Bezdarba līmenis Latvijā jūnija beigās saglabājies 6,4% apmērā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Bezdarba līmenis Latvijā jūnija beigās saglabājies 6,4% apmērā

  Rīga, 11.jūl., LETA. Latvijā šogad jūnija beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir tāpat kā mēnesi iepriekš, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

  2018.gada jūnija beigās NVA bija reģistrēti kopumā 59 119 bezdarbnieki, kas ir par 429 cilvēkiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 59 548 bezdarbnieki.

  Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis jūnija beigās bija Rīgas reģionā - 4,2%, kas ir par 0,1 procentpunktu vairāk nekā mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Latgales reģionā - 14,9%, kas ir samazinājums par 0,5 procentpunktiem.

  Savukārt Zemgales reģionā un arī Vidzemē reģistrētā bezdarba līmenis jūnijā samazinājies par 0,1 procentpunktu un bija attiecīgi 5,9% un 6,5%, bet Kurzemē reģistrētā bezdarba līmenis nav mainījies un jūnija beigās joprojām bija 7,1%.

  NVA dati arī liecina, ka Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis šogad jūnija beigās bija 4% pretstatā 3,9% mēnesi iepriekš.

  2018.gada maija beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

  • Publicēta: 11.07.2018 10:27
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti