Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Augustā "Dirty Deal Teatro" ar plašu programmu atzīmēs savu desmit gadu jubileju
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Augustā "Dirty Deal Teatro" ar plašu programmu atzīmēs savu desmit gadu jubileju

  Rīga, 13.jūl., LETA. "Dirty Deal Teatro" (DDT) no 9.augusta līdz 11.augustam atzīmēs savu desmit gadu jubileju, piedāvājot dažādas izrādes, lekcijas, koncertus un citus pasākumus, aģentūru LETA informēja DDT pārstāve Elīna Ķempele.

  Svinības tiks atklātas 9.augustā Hedas mājā Andrejsalā, kur plkst.18 norisināsies lekciju un "1 pret 1" īso izrāžu vakars "Pārcilvēki un pārnākotne". Pasākuma laikā apmeklētāji gūs teorētisku un praktisku ieskatu pārcilvēcisko spēju un iespēju pasaulē.

  Pārnākotnes jautājumos iedziļināsies LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta pētnieks Guntis Pakalns, LU Psiholoģijas nodaļas vadītājs Ivars Austers un Latvijas Jaunā teātra institūta direktore Gundega Laiviņa. Īso izrāžu veidotāji ir Jānis Balodis, Aiva Birbele, Andrejs Polozkovs, Dana Indāne, Ieva Gaurilčikaite un Matīss Gricmanis. Noslēgumā skanēs kosmiski kustīga mūzika.

  Turpinoties svinībām, 10.augustā plkst.17, 19 un 21 notiks pasākums "DDT desmitgades īsizrādes". "Vairākas radošās komandas apkopojušas pieredzi un mēģinājušas iezīmēt nākotnes perspektīvas mikro un makro pasaulēm, kurās mītam, domājam un darām," sacīja Ķempele.

  Īsizrāžu autori un izpildītāji ir Dimitrijs Petrenko, Kristaps Ķeselis, Santa Didžus, Ivo Briedis, Rūdolfs Baltiņš, Dace Sloka, Sintija Jēkabsone, Marija Rozīte-Vītola, Jurijs Djakonovs un citi.

  No plkst.17 Spīķeru kvartālā blakus bērnu spēļu laukumam savas durvis apmeklētājiem vērs "Garlaicības muzejs". Par tā eksponātiem kalpos unikāli objekti, kas daudzdzīvokļu māju pagalmos garlaicības un jaunības iespaidā mainījuši savu sākotnējo jēgu un nozīmi. Muzeja kuratori - Paula Pļavniece, Uģis Bērziņš, Ance Kukule un Uldis Sniķeris.

  Savukārt svinību noslēguma dienā 11.augustā plkst.18 notiks DDT "Vakara brokastis". Kā skaidroja Ķempele, tā būs diskusija par to, kas ir svarīgs šodien un var nebūt svarīgs rīt. Tajā piedalīsies režisori Kārlis Krūmiņš, Dmitrijs Petrenko, Andrejs Polozkovs un Valters Sīlis.

  Plkst.20 Spīķeru kvartālā izskanēs koncerts "Vectēva netīrie gadi", ko veidojuši Mārcis Lācis un Ģirts Šolis.

  Svinību pasākumi tapuši ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Latvijas valsts simtgades programmas un Eiropas Savienības programmas "Radošā Eiropa" atbalstu.

  • Publicēta: 13.07.2017 13:23
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma