Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Konkursā vēlas atrast piemērotāko logotipu Smiltenes simtgadei
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Konkursā vēlas atrast piemērotāko logotipu Smiltenes simtgadei

  Rīga, 4.dec., LETA. Lai izveidotu vienotu Smiltenes simtgades svētku noformējumu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti to tapšanā, Smiltenes novada dome izsludinājusi "Smiltenei 100" svētku logotipa konkursu, aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Kovala.

  Konkursā aicināti piedalīties mākslinieki, grafiskie dizaineri, radot logo un iesaistot novada bērnu zīmējumu akcijas laikā piedāvātās idejas.

  2020.gadā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam Smiltenes pilsēta svinēs 100 gadu jubileju. Kā svētku vadmotīvs simtgades svinībām ir izvēlēts "Smiltenes stiprie cilvēki!". Oktobrī pašvaldība aicināja bērnus šo vadmotīvu attēlot zīmējumā. Tika saņemti 80 bērnu darbi, no kuriem svētku režisors un darba grupa izvēlējās deviņus, kurus konkursanti būs aicināti iekļaut logo izveidē. Visi akcijas laikā iesniegti bērnu darbi nākamgad būs apskatāmi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.

  "Smiltenei 100" svētku logo konkurss ilgs līdz 9.decembrim, un tajā var piedalīties ikviena fiziska vai juridiska persona.

  Svētku logo jārada svētku noskaņa un asociācija ar Smiltenes pilsētas vēsturi, simboliku un galveno svētku vadmotīvu - "Smiltenei 100 - Stipri cilvēki, stipra pilsēta!". Logo jābūt dalībnieka radītam, ietverot kādu no Smiltenes novada domes rīkotās akcijas "Radām svētku logo Smiltenei 100!" deviņām izvēlētajām bērnu idejām. Logo jābūt viegli uztveramam, uzmanību piesaistošam, lietojamam dažādos mērogos, arī melnbaltā versijā. Grafiskajai daļai jābūt savietojamai ar svētku datumiem. Logo izveidē var tikt izmantoti visi grafiskie un gleznieciskie līdzekļi.

  Datorgrafikas darbi iesniedzami elektroniskā veidā "pdf" un "eps" formātā, katram darbam jāpievieno paskaidrojošs apraksts, idejas pamatojums, darbam jāpievieno informācija par darba autoru, darbi jāiesniedz elektroniski, sūtot Smiltenes novada domei uz e-pastu "dome@smiltene.lv" ar norādi "Smiltenei 100 svētku logo konkurss".

  Pēc konkursa noslēguma konkursa komisija - Smiltenes pilsētas simtgades pasākuma vadības darba grupa - izvērtēs darbus un rezultātus apstiprinās Smiltenes novada domē. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva 300 eiro apmērā.

  • Publicēta: 04.12.2019 13:21
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti