Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas kinoteātros no janvāra būs skatāma pašmāju spēlfilma ģimenēm "Vecā dārza noslēpums"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Latvijas kinoteātros no janvāra būs skatāma pašmāju spēlfilma ģimenēm "Vecā dārza noslēpums"

  Rīga, 6.dec., LETA. No 25.janvāra Latvijas kinoteātros tiks izrādīta režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas spēlfilma ģimenēm "Vecā dārza noslēpums", aģentūru LETA informēja filmas projekta sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Daine.

  Filma ir par četriem bērniem vārdos Santa, Kaspars, Nils un Keita, kuri ielavās un spēlējas bijušā rūpnīcas "VEF" inženiera, pensionāra Armanda vecajā dārzā. Izrādās, ka Armanda dārzā ir ne tikai dzelteni ķirbji un bites, bet arī kāds noslēpums, kas ieinteresējis izmanīgu un naudaskāru uzņēmēju. Sižeta gaitā savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā.

  Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne, savukārt pieaugušo lomas atveidojuši aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

  Filmas galvenais operators ir Mārtiņš Jurevics, kā arī tās veidošanā piedalījies operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filma tapusi studijā "Forma".

  • Publicēta: 06.12.2018 16:55
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti