Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jūnijā gaidāmās Rīgas starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles pasākumi norisināsies sešās vietās
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Jūnijā gaidāmās Rīgas starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles pasākumi norisināsies sešās vietās

  Rīga, 8.febr., LETA. Šī gada jūnijā gaidāmās Rīgas starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles "RIBOCA" pasākumi norisināsies sešās vietās, aģentūru LETA informēja, biennāles pārstāve Inese Dābola.

  Viņa skaidroja ka biennāles pasākumi plānoti Latvijas Universitātes bijušajā Bioloģijas fakultātes ēka, topošajā mākslas centrā "Zuzeum", Andrejsalā, 20.gadsimta latviešu būvuzņēmēja un mecenāta Kristapa Morberga dzīvoklī, bijušās tekstila rūpnīcas "Boļševika" teritorijā, kā arī laikmetīgās mākslas izstāžu zāle "Mākslas stacija Dubulti".

  Kā ziņots, šī gada jūnijā tiks atklāta Rīgas starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle "RIBOCA - Riga International Biennial of Contemporary Art", aģentūru LETA informēja Dābola.

  Biennāles laikā tiks veicināta vietējo un starptautisko mākslinieku, mākslas darbinieku un institūciju sadarbība, raugoties uz sabiedrību, politiku un ekonomiku caur mākslas prizmu. Balstoties uz Rīgas un Baltijas vēsturi, biennāle pievērsīs uzmanību plašāka reģiona mākslinieciskajai videi un radīs māksliniekiem papildus iespējas veidot dialogu ar pilsētas un tās apkārtnes kultūras, vēstures un sociālpolitisko kontekstu.

  Biennāle ir Rīgas Biennāles Fonda galvenā iniciatīva, un tā dibinātāju mērķis ir radīt jaunu starptautisku platformu ārvalstu un Baltijas māksliniekiem, lai popularizētu laikmetīgo mākslu, un sniegtu izglītojošu un sabiedrisku atbalstu vietējā mērogā, kā arī palielinātu māksliniecisko mijiedarbību starp Baltijas reģionu un pārējām pasaules valstīm.

  • Publicēta: 08.02.2018 13:02
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti