Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jelgavā notiks otrais "Pludmales festiņš"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Jelgavā notiks otrais "Pludmales festiņš"

  Jelgava, 10.jūl., LETA. Svētdien, 15.jūlijā, Jelgavā, Lielupes labā krasta promenādē, notiks šīs vasaras otrais "Pludmales festiņš", kurā pilsētas ģimenes aicinātas interesanti pavadīt brīvo laiku, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

  Pasākuma organizatori vērš apmeklētāju uzmanību uz to, ka šoreiz "Pludmales festiņš" Lielupes labā krasta pludmalē notiks svētdien, nevis sestdien, kā tas bija iepriekš.

  No plkst.12 līdz 15 interesenti varēs piedalīties radošajās darbnīcās un sporta stafetēs. Savukārt veselības veicināšanas projekta gaitā "Pludmales festiņā" notiks izglītojoša lekcija, vingrošanas nodarbības treneru vadībā un veselīga uztura darbnīca. Organizatori norāda, ka vingrošanas nodarbībās ģimenes varēs izkustēties profesionālu treneru vadībā. Bet "OnPlate" veselīga uztura darbnīcā pasākuma dalībniekiem būs iespēja pagatavot veselības kokteiļus un našķus. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, tiks nodrošināta arī iespēja iemācīties pareizi braukt ar SUP dēli.

  Tāpat pasākumā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un nodarbes mazākajiem dalībniekiem. "Pludmales festiņā" paredzēta arī loterija. Lai tajā piedalītos, ģimenei radošajās darbnīcās būs jāsavāc seši zīmodziņi. Savāktos zīmodziņus varēs izmantot, lai par vienu eiro pusstundu izbaudītu piepūšamās atrakcijas.

  Dalība pasākumā ir bez maksas.

  Šovasar gaidāms vēl viens "Pludmales festiņš", un tas notiks 18.augustā.

  Pasākumu organizē JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību "Kultūras un mākslas centrs "Nātre"".

  • Publicēta: 10.07.2018 14:41
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti