LETA
Ziņas
Šī informācija 25.03.2018. 08:34 ir izdrukāta no http://www.leta.lv/home/important/A99AE19F-7CD4-473C-8D6D-06E39ABED832/

Vairāku mēnešu garumā dažādās Latvijas pilsētās norisināsies bērnu un ģimeņu sporta festivāls

Rīga, 7.marts, LETA. No marta līdz augustam dažādās Latvijas pilsētās norisināsies sporta kluba "GoldBarbell" bērnu un ģimeņu sporta festivāls, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Agnese Rimicāne.

Pirmais festivāla posms norisināsies 18.martā Tukumā, kam sekos Dobeles posms 26.maijā, Rīgas posms 30.jūnijā, Auces posms 28.jūlijā, bet pēdējais posms un festivāla fināls norisināsies 18.augustā Ragaciema pludmalē.

Pēc Rimcānes paustā, festivāls tiek rīkots, lai arvien vairāk ģimeņu iesaistītu sportiskās aktivitātēs un kopīgā laika pavadīšanā, tāpēc dalība visos posmos ir bez maksas. "Šie sporta svētki ir domāti ne tikai bērniem, bet arī ģimenēm, jo būs īpašas ģimeņu stafetes," sacīja festivāla rīkotāju pārstāve.

Katrā no festivāla posmiem uz skatuves visas dienas garumā notiks dažāda formāta spēka sacensības sportistiem no dažādām valstīm un izaicinājumu rings, kurā būs gan dažādi paraugdemonstrējumi, gan arī iespēja vienam otru izaicināt uz draudzīgu sacensību. Paralēli šīm aktivitātēm būs 16 līdz 24 atrakcijas bērniem, kuras tie veiks jauktā secībā, rezultātā skaitot punktus un nosakot katra posma labākos.

Rimcāne informēja, ka par pasākumu vadītājiem izraudzītas sabiedrībā labi zināmas personas, turklāt pēdējā posma noslēgumā iecerēts salūts un svinības. Noslēdzošajā Ragaciema posmā iecerētas arī citas izklaides, piemēram, ūdensmotociklu īre, zumbas nodarbības un citi brīvā laika pavadīšanas veidi.

Rimcāne skaidroja, ka pasākums tiek organizēts no ziedotajiem līdzekļiem, piešķirtajiem mehānismiem un sagādātajām balvām.

Publicēta: 07.03.2018 15:13
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.