Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Tiešraidē no Maskavas valsts konservatorijas Lielās zāles uzstāsies džeza pianists Daniils Krāmers
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Tiešraidē no Maskavas valsts konservatorijas Lielās zāles uzstāsies džeza pianists Daniils Krāmers

  Rīga, 26.marts, LETA. Tiešraidē no Maskavas valsts konservatorijas Lielās zāles 27.marta plkst.18 leģendārais džeza pianists Daniils Krāmers sniegs bezmaksas koncertu, aģentūru LETA informēja koncerta organizatora "Ineses Galantes fonds" pārstāvji.

  Koncerta video translācija būs pieejama Maskavas konservatorijas oficiālajā vietnē, sekojot saitei "ej.uz/Kramera_koncerts"

  Krāmera jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek Rīgā 15.maijā, ir pārcelts uz 24.septembri. Visas iegādātās biļetes būs derīgas rudenī notiekošajam koncertam.

  Džeza pianists atzina, kaut gan visi ieplānotie koncerti ir atcelti, viņš neplāno pamest klausītājus šajā satraucošajā laikā. Viņš pauda prieku par jauno iespēju tikties translācijā tiešraidē.

  Krāmers uzstāsies kopā ar kontrabasisti Darju Černakovu, bet sitaminstrumentus spēlēs Aleksandrs Zingers. "Es "paspēlēšu džezu". Aicinu visus šī improvizācijas žanra cienītājus mums pievienoties un pavadīt piektdienas vakaru kopā ar brīnišķīgu mūziku," pavēstīja mākslinieks.

  Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Krāmera jubilejas koncerts notiks Lielajā ģildē 24.septembra plkst.19 ar "Ineses Galantes fonda" atbalstu.

  • Publicēta: 26.03.2020 16:14
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti