Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rīgā nākamā gada februārī uzstāsies vācu elektroniskās folkmūzikas apvienība "Milky Chance"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Rīgā nākamā gada februārī uzstāsies vācu elektroniskās folkmūzikas apvienība "Milky Chance"

  Rīga, 13.sept., LETA. Koncertzālē "Palladium" 2018.gada 14.februārī notiks vācu elektroniskās folkmūzikas apvienības "Milky Chance" koncerts, aģentūru LETA informēja koncertzāles pārstāve Līga Andžāne.

  Grupas debijas hīts "Stolen Dance" un albums "Sadnecessary" tika ierakstīts mājās izveidotā ierakstu studijā.

  "Pavisam drīz folktronikas projekts kļuva populārs - vispirms Vācijā, bet pēc tam arī citviet Eiropā. Grupa guva nozīmīgu masu mediju ievērību, pateicoties vokālista Klemensa Rēbeina nazālā vokāla lieliskajam apvienojumam ar viņa kolēģa Filipa Dauša radītajiem vienkāršajiem, viegli izdejojamiem ritmiem," sacīja Andžāne.

  Sākotnēji "Milky Chance" bija divu labu draugu projekts, taču uz otrā albuma "Blossom" ierakstīšanas laiku viņiem pievienojās arī ģitārists Antonio Gregers. "Albuma melodijas ir liriskas, vienkāršas, reizēm pat maigas un sentimentālas, tajā pašā laikā ritma sekcija un elektronikas elementi padara tās par īstu ballīšu mūziku," pauda Andžāne.

  Biļetes uz koncertu būs pieejamas no 15.septembra.

  • Publicēta: 13.09.2017 14:42
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma