Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Dzintaru koncertzālē vasaras sezonā norisināsies vairāk nekā 80 pasākumi
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Dzintaru koncertzālē vasaras sezonā norisināsies vairāk nekā 80 pasākumi

  Jūrmala, 18.maijs, LETA. Dzintaru koncertzāles jaunajā sezonā, kas sāksies 2.jūnijā, bet noslēgsies 10.septembrī, norisināsies vairāk nekā 80 pasākumi, šodien preses konferencē pastāstīja koncertzāles direktors Guntars Ķirsis.

  Sezonas laikā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps tādi pazīstami mākslinieki kā Rikardo Muti, Elīna Garanča, Maksims Galkins, Londonas gospeļkoris, grupa "Smokie", "Jumprava" un daudzi citi.

  Savukārt sezonas noslēguma koncertā 10.septembrī uzstāsies Imants Kalniņš, grupa "Autobuss debesīs" un kamerorķestris "Sinfonietta Rīga".

  Jaunajā sezonā koncertzāle tikusi arī pie jauna "Steinway & Sons" flīģeļa, kas ražots Hamburgā. Tas esot izmaksājis 140 000 eiro. Dārgais mūzikas instruments iegādāts ar Borisa un Ināras Teterevu fonda un Jūrmalas domes atbalstu.

  LETA jau ziņoja, ka konkrēto flīģeli no astoņiem piedāvātajiem izvēlējās pianists Vestards Šimkus. Pēc Ķirša teiktā, tāda paša modeļa flīģeļi tiek izmantoti daudzās citās prestižās pasaules koncertzālēs.

  Maestro Raimonds Pauls preses konferencē pauda, ka jauniegādātais flīģelis koncertzālei sniegs papildu iespējas jauniem koncertu repertuāriem.

  • Publicēta: 18.05.2017 14:31
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma