Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rīgā ar šovu "Now" novembrī uzstāsies skotu komiķis Daniels Sloss
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Rīgā ar šovu "Now" novembrī uzstāsies skotu komiķis Daniels Sloss

  Rīga, 11.okt., LETA. Kinoteātrī "Splendid Palace" 6.novembrī ar šova programmu "Now" uzstāsies skotu komiķis Daniels Sloss, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Anna Paukša.

  Komiķis septiņas reizes uzstājies ASV sarunu šovā "Conan", šovā "Drunk History", kā arī Apvienotās Karalistes raidījumā "Sunday Night at the Palladium". Pērn Sloss saņēma starptautisko Sidnejas komēdijas festivāla godalgu kategorijā "labākais festivāla dalībnieks" un desmit reizes izpārdevis savu uzstāšanos Edinburgas "Fringe" festivālā.

  Sloss 19 gadu vecumā uzstājās ar runu "TEDx", kā arī sarakstījis un uzstājies sešu daļu interneta komēdijā "M.U.F.F". Mākslinieks izpelnījies uzslavas, izpildot savu iepriekšējo godalgoto šovu "Daniel Sloss: So?". izpildot to vairāk nekā 120 reizes Austrālijā, ASV un daudzviet Eiropā.

  Sloss divreiz uzstājies kā solo mākslinieks Monreālas komēdijas festivālā "Just for Laughs", Haidparka "Barclaycard" vasaras festivālā, kā arī regulāri piedalījies citos starptautiskos pasākumos, tostarp festivālos "Glastonbury", "Latitude", "Altitude", "Sketchfest" un "Riot".

  • Publicēta: 11.10.2017 15:20
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma